• Doğum Günleri

  Candy Play’de unutulmaz bir doğum gününe ne dersiniz?

  Çocuğunuz ve arkadaşları oyun alanında gönüllerince eğlenirken, sizler de misafirlerinizle beraber cafe alanımızda rahatça vakit geçirebileceksiniz. Her isteğe uygun tasarlanmış paketlerimizden birini seçebilir veya kendi partinizi yaratabilirsiniz. 2 saat süresince seçtiginiz pakete göre hazırlanmış alanımızda, profesyonel kadromuzla sizlere sınırsız eğlence ve rahatlık sunuyoruz. Çocuklarınız animatörler eşliğinde oyunlar oynarken Sizlerde misafirlerinizi kendi evinizin rahatlığında profesyonel bir sunumla ağırlayın.

 • Baby Shower

  Amerika ve Avrupa’da çok eskiden beri bilinen ve ülkemizde de tercüme ihtiyacı duyulmadan kullanılan adıyla; Baby Shower partileri gittikçe yaygınlaşıyor. Siz de doğuma kısa bir süre kala arkadaşlarınız ile Candy Play’de çok eğlenceli baby shower oyunları eşliğinde bebeğinizin gelişini kutlayabilirsiniz.

 • Diş Buğdayı

  Eski bir Türk geleneği olan diş buğdayı, bebeğin büyümesi, ve sağlıklı, bereketli bir hayat sürmesi için yapılan bir kutlamadır. Sizin arzularınıza göre renklendirilmiş, şık, sıcak ve rahat ortamımızda sizler gönlünüzce vakit geçirirken, partiye gelen çocuklarımız da oyun alanından diledikleri kadar yararlanabilecekler.

 • 1 Yaş Partisi

  Bebeğinizin yaşamındaki ilk yılını tamamlayacağı bu çok özel günde, 1 YAŞ” temalı eğlenceli pastası, onun isminin yazdığı kurabiyeler, renkli süslemeler ve sizin belirleyeceğiniz diğer detaylarla tam da bebeğinize uygun “ilk doğum günü”nü Candy Play ekibi olarak iddialı bir şekilde kutlayacağımızdan kuşkunuz olmasın.

 • Temalı Partiler

  Keşke istediğim hayal kahramanları doğum günümde benimle ve arkadaşlarımla oynasa... Her yer rengarenk balon olsa, tabaklarım, bardaklarım ve masam resimleri ile dolsa...  Daha renkli, daha eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir parti için istediğiniz her konuda size yardımcı olmak için buradayız. Siz hayal edin yeter...

 • Anne Çocuk Kafe

  Bebekli veya küçük çocuklu ailelerin en büyük sorunlarından biri de eve hapsolmaktır. Çocuklarınız sağlıklı bir ortamda eğitimli gözetmenler eşliğinde oyunlar oynarken, aileleri huzurlu bir şekilde Candy cafede demli bir çayla koyu sohbetlere dalabilirler.

 • Çocuk Emanet

  Candy Play profesyonel kadrosu ile eğitici öğretici bilgi ve becerisini geliştirici tüm bunlarla birlikte tabi ki eğlendirici oyunlarla çocuklarınıza hoş vakit geçirmelerini sağlıyor. Aynı zamanda Candy Play çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edip kişisel günlük işlerinize koşturabileceğiz, randevularınızı planlayabileceğiniz bir ortam sunuyor. Kısaca diyoruz ki; “ biz çocuklarınıza bakalım, siz keyfinize..”

   

 • Oyun parkı

  Bursanın en büyük iç mekan oyun sistemine sahip candy playde çocuklarınız top havuzu, kaydırak, trambolin ve hareketli oyun sistemleri ile eğlenceli dakikalar geçirebilecekler.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İhsaniye Mh. Tuna Cd. Sama Konutları B/1 Blok No:23 BURSA

G. 0542 405 97 87  | T. 0224 247 77 88 | rezervasyon@candyplay.net

© copyright CANDY PLAY 2014 design by SEND CREATIVE